6. Kniha při které jsem se opravdu červenala

14. června 2013 v 15:22 | Aires |  30denní Knihobraní :)
Před 3 minutami | Aires

Projekt z dílny VeEee.
Cílem projektu je každý druhý den v červnu vybrat jednu knihu z vaší knihovničky, která se hodí na dané téma. Důležité je, aby to byla kniha, kterou opravdu vlastníte a pokud možno aby se žádná kniha během 15témat neopakovala.


Kniha, při které jsem se opravdu červenala

Tentokrát Vás asi zklamu, protože ačkoliv jsem pár silně erotických titulů četla, ani Fifty Shades of Grey, ani Hračka, ani Hrana rozkoše na mě nezapůsobily natolik, abych se u nich červenala.Celkově na červenání moc nejsem, spíš na brečení nad dojemnými scénami.

Nemám ráda knihy, které jsou čistě jen o sexu bez nějaké smysluplnější zápletky.Ideální je urban fantasy nebo paranormálka okořeněná erotikou :)Z knih z mé knihovničky se zadání nejvíce blíží asi Smrtící tanec od Laurell K.Hamilton ze série Anita Blake.

Ne že by v knize bylo tolik sexu, ale konečně jsem se, stejně jako ostatní fanoušci Anity, dočkala jejího ,,sexuálního sblížení,, s Jean-Claudem.A stálo to za to!Navíc se červenám nad poněkud zvláštními zvyky vlkodlaků, kteří v knize bez rozpaků chodí nazí a nad poněkud zvrhlým jednáním jednoho leopardodlaka!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miquelle Miquelle | 16. června 2013 v 17:47 | Reagovat

Zajímavá knížka, ještě jsem o ní neslyšela :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama