1. Kniha, kterou nedám ani za milion

3. června 2013 v 14:52 | Aires |  30denní Knihobraní :)

Projekt z dílny VeEee.
Cílem projektu je každý druhý den v červnu vybrat jednu knihu z vaší knihovničky, která se hodí na dané téma. Důležité je, aby to byla kniha, kterou opravdu vlastníte a pokud možno aby se žádná kniha během 15 příspěvků do Knihobraní neopakovala. Na dané téma je vždy nutné vybrat pouze jednu jedinou knihu.

Kniha, kterou nedám ani za milion

Knihu, kterou bych nedala ani za milion bylo velmi těžké vybrat.Všechny své knížky miluju, ale přesto mám mezi nimi několik více oblíbených.Každá kniha má pro mě svůj vlastní, osobní význam- například Harry Potter byl má první fantasy kniha, kterou jsem přečetla.Stmívání od Stephenie Meyer odstartovalo mou zálibu v paranormálkách a podobných knih je ještě spousta...K některým z nich se určitě dostaneme při dalších tématech Knihobraní.


Moje velká srdcovka je Drak Jeho Veličenstva od Naomi Novik.K této knize mě to prostě táhne a klidně se přiznávám, že na draky, konkrétně na hlavního hrdinu této knihy- Temeraira jsem vysazená.Kniha již vyšla před pár lety a tak si vzpomínám, jak jsem jako 12-letá chodila do školy s taškou zatíženou Temerairem a doma říkávala- jdu už zase číst ,,Temíka,,.
Od té doby mi na poličku přibyli 4 další pokračování, ale první díl stejně zůstane mým nejoblíbenějším.Škoda jen, že to podle všeho vypadá, že Argo pozastavilo vydávání dalších dílů..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama