Filmová podoba týdne (2)

29. srpna 2013 v 20:13 | Aires |  Filmová podoba týdne


Toto meme má na svědomí NiklausNázev filmu: Armageddon
Režisér filmu: Michael Bay
Hrají: Ben Affleck, Billy Bob Thornton, Bruce Willis, Liv Tyler..
Natočeno: 1998, USA

Za osmnáct dní Země přestane existovat, protože se srazí s asteroidem velikosti Texasu. Je bezpodmínečně nutné, co nejdříve přistát na asteroidu, hluboko pod jeho povrch zavrtat silné jaderné nálože, odpálit je a pak se jen modlit, aby to celé pomohlo. Záchrana světa tímto brizantním způsobem je práce jako stvořená pro partu drsných naftařů v čele s Harrym S. Stamperem (Bruce Willis).Astronautický výcvik NASA je rychlý a za pár dní jsou dva raketoplány s jadernými náložemi a se spasiteli světa na palubě připraveny ke startu. Zvládne Bruce Willis a jeho muži sebevražedně riskantní akci?
Můj názor: Armageddon je jedním z mých oblíbených filmů.Má tu správnou dávku napětí, akce a váže se k němu i dojemný příběh.Občasná přemíra výbušnin a problematické techniky by možná lecjakou dívku odradila, ale technologie neodmyslně k tématu tohoto filmu patří a mě nijak nevadí.
Tento film mě prostě baví, možná z části i kvůli mé oblíbené herečce Liv Tyler v jedné z hlavních rolí.Všem komu nevadí akčnější a kapku drsnější filmy vřele doporučuji! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama