Filmová podoba týdne (3)

5. září 2013 v 18:20 | Aires |  Filmová podoba týdne
Toto meme má na svědomí Niklaus.

Název seriálu: Hra o trůny, první série
Původní název: Game of Thrones
Tvůrce: George.R.R Martin
Natočeno: podle série Píseň ledu a ohně od George R.R Martina, 2011

Výpravné středověké fantasy z produkce HBO, natočené na motivy epické ságy George R.R. Martina "A Song of Ice and Fire".

Kontinent, kde léta trvají desítky roků a zimy se mohou protáhnout na celý lidský život, začínají sužovat nepokoje. Všech Sedm království Západozemí je zmítáno bojem dvou mocných rodů na život a na smrt o nadvládu nad celou říší. Zemí otřásá zrada, chtíč, intriky a nadpřirozené síly. Krvavý boj o Železný trůn bude mít nepředvídatelné a dalekosáhlé důsledky...
Jak jste si jistě všimli, tentokrát jsem místo obvyklého filmu týdne zvolila seriál týdne a to Hru o trůny, poněvadž ta si své místo v této rubrice rozhodně zaslouží.Jedná se o jeden z nejproslulejších a nejsledovanějších seriálů poslední doby, který sleduje snad každý správný fanoušek fantastiky.Hra o trůny určitě stojí za povšimnutí nebo spíše rovnou za shlédnutí!Pojetí seriálu je velkolepé a bez nadsázky se dá říci, že tento seriál nemá obdoby!
Sama jsem ještě neviděla ani jeden díl, což ale hodlám už dnes večer napravit.
Dnes totiž na ČT 2 od 22:15 hodin můžete sledovat první díl první série Hry o trůny.
Jistě všechny potěší informace, že ČT 2 hodlá odvysílat celou první sérii.Jestli dojde i na odvysílání druhé série nevím, nechme se překvapit!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama