Filmová podoba týdne (4)

9. září 2013 v 16:21 | Aires |  Filmová podoba týdne

Toto meme má na svědomí Niklaus.

Název seriálu: Živí mrtví, třetí série
Původní název: The Walking Dead
Režie: Frank Darabont
Natočeno: USA,2011
Hrají: Andrew Lincoln, Jon Bernthal, Sarah Wayne Callies, Laurie Holden.. a další
Hororová "zombie" série natočená na motivy známého komiksu.
Zákeřná epidemie téměř vyhladila lidstvo.Přežila jen polovina obyvatelstva.Druhá polovina se proměnila ve věčně hladové, agresivní zombie..Hlavním hrdinou je policejní důstojník Rick Grimes, který vede skupinu přeživších ve světě, který ovládly zombie. Společně s nesourodou skupinou lidí putují zničenou zemí, snaží se přejít a najít takové útočiště, ve kterém by mohli mít nějakou budoucnost...
I tentokrát jsem jako filmovou podobu týdne zvolila seriál.Živí mrtví je jedním z mých nejoblíbenějších seriálů a tak jsem se rozhodla využít příležitosti informovat o něm čtenáře na mém blogu, protože od minulého týdne běží na Prima Cool každé pondělí od 22:30 již třetí, premiérová řada The Walking Dead.
Možná se někomu může zdát, že se jedná jen o další z řady podobných filmových i seriálových počinů plný chodících mrtvol, ale není tomu tak.V Živých mrtvých se setkáte s postavami, které se musejí protloukat životem v zemi zamořené zombie, řičemž žádná naděje na záchranu je nečeká a ani ji nehledají..
V téměř každé epizodě si můžete užít nějakou tu krvavou řežku, pořádnou dávku akce a adrenalinového napětí!:)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama