Filmová podoba týdne (5)

19. září 2013 v 16:00 | Aires |  Filmová podoba týdne

Toto meme má na svědomí Niklaus.

posterNázev filmu: Princ z Persie- Písky času
Původní název: Prince of Persia, The Sands of Time
Režie: Mike Newell
Natočeno: USA, 2010
Hrají: Jake Gyllenhaal, Gemma Arterton, Ben Kingsley..a další


Mladý Dastan vyrůstal na ulici do doby, než si ho jednoho dne král Sharaman vybral za svého syna. Díky tomu dostane jako dospělý možnost spojit se s princeznou Taminou, která střeží kouzelnou dýku, s jejíž pomocí lze cestovat v čase. A tu musejí společně ochránit před temnými silami.

Epické akční dobrodružství zasazené do tajuplné Persie. Líný princ i přes váhání spojí síly se záhadnou princeznou a spolu bojují proti temným silám, aby ochránili starověkou dýku. Ta jediná může osvobodit Písky času - dar od bohů, který může vrátit čas a umožnit jejímu vlastníkovi vládnout světu...

Prince z Persie je americký film, který můžeme zařadit do škatulky fantasy, dobrodružných, akčních i romantických filmů.Film byl natočen na motivy známé a úspěšné počítačové hry a vlastně se jedná o první film, který vznikl na základě ne knižní, ale herní předlohy.Film jsem ještě neviděla, takže jej nemohu hodnotit.Ke shlédnutí mě ,a jistě i další dámy , láká už samotný Jake Gyllenhaal, představitel hlavního hrdiny- prince.Zkrátka se mu nedá upřít, že to je velmi pěkný exemplář mužského pohlaví :)

Všichni, kdo chtějí s perským princem sdílet jeho dobrodružství, ať usednout v sobotu 21.9 v 20:15 před televizní obrazovky, přepnou na Primu a užijí si televizní premiéru tohoto filmu! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama