Sbírání listí

22. září 2013 v 18:04 | Aires |  Novinky z blogosvěta

Výzev není nikdy dost, hlavně co se těch čtecích týče, protože všichni pořád čteme, takže není zas tak těžké být do nějaké nezapojen.Proto se se svým blogem chci zúčastnit dalšího projektu z dílny Vee.
Aby jste všichni věděli o co jde a mohli se také se svými blogy eventuelně zapojit, napíši sem co je cílem této výzvy:

Smysl a úkol této výzvy je jednoduchý - číst. Což stejně všichni děláme, i když přečteme dvě nebo dvacet knih za měsíc, tak čteme. Vaším úkolem bude si v období od 23. září do 20. prosince, tedy po dobu kalendářního trvání podzimu, zaznamenávat, kolik jste přečetli STRÁNEK, pozor, stránek, ne knih. Protože přece sbíráme listí, takže budeme počítat stránky!


Určitě to všichni znáte, na začátku výzvy se vytvoří nějaký článek, kam se budou zapisovat postupy. Připravila jsem i buttonky jednotlivých "úspěchů", aneb kolik se komu podaří nasbírat listí, nebo kolik by ho chtěl nasbírat. Vyberete si tedy buttonek s počtem stran a ten si dáte k tomu svému článku, no a pak budete sbírat. Kdo splní, tak... no, bude mít dobrý pocit ze splněné výzvy. Druhou variantou je, že nemusíte dělat článek, ale stačí si buttonek umístit do menu a pod něj si zaznamenávat stránky.
Kvůli této výzvě na stránky umístím buttonek s počtem stran, které bych chtěla přečíst během kalendářního podzimu a do této výzvy tak budou započítávány stránky všech mých přečtených knih, které na webu najdete v tomto období i zrecenzované.Úspěšně přečtené stránky tak můžete počítat i se mnou :)
A teď-můj cíl! :
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama