Sladká políbení (5)

4. října 2013 v 15:24 | Aires |  Páteční Sladká políbení

Týdenní meme z dílny Syki

Moje mysl je zastřená, plná kouře- jakoby nebylo nic, než Alexovy prsty tančící po mé kůži, probírající se mými vlasy.
Nechci aby přestal.Chci, aby to dělal navždy.
,,Chci být normální.Chci být jako všichni ostatní."
,,Jak si můžeš být tak jistá, že když budeš jako všichni ostatní, budeš šťastná?".
Šepot tišší než dech, jeho dech na mém krku, jeho ústa mých.Napadne mě, že jsem možná opravdu umřela.Možná mě ten pes kousl a regulátor mi obuškem prorazil hlavu a tohle všechno je jen sen anebo se zbytek světa rozplynul.Je tu jen on.A já.Jen my dva.
,,Jiný způsob neznám."Nevím jestli jsem skutečně otevřela ústa, jestli ta slova opravdu říkám, ale jsou tu a vznáší se tmou..
Alex řekne: ,,Já ti ho ukážu."
A pak se líbáme.Tedy, alespoň myslím, že se líbáme- polibek jsem viděla jen párkrát, letmé polibky se zavřenými ústy na svatbách a formálních událostech.Ale tohle je úplně jiné, než co jsem kdy viděla, než co jsem si představovala, o čem jsem snila.Tohle je jako hudba a tanec, ale mnohem lepší než obojí dohromady.
Alexova ústa jsou pootevřená, jeho rty jsou jemné.Žár uvnitř mého těla se stupňuje a mě připadá, že se vznáším.Jeho prsty se proplétají mými vlasy, pak mi sklouznou na krk a na ramena a moje ruce bezděčně najdou jeho hruď, přejíždí po jeho žhnoucí kůži, po jeho zádech a všechno je tak nezvyklé a tak nádherně lahodně nové.
Srdce mi buší v hrudi tak silně, až to bolí a Alexovo srdce pod mou dlaní tluče v odpoveď jako ozvěna mého srdce, jakoby naše těla komunikovala.
A náhle je mi všechno tak neuvěřitelně a směšně jasné, až mám chuť se rozesmát.Tohle je to co chci.Tohle je ta jediná věc, kterou jsem kdy chtěla.Všechno ostatní- každá vteřina každého dne před tímhle okamžikem- před tímhle polibkem- neznamená vůbec nic.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama