Šťastný Nový rok 2014!

31. prosince 2013 v 18:12 | Aires

Hned v úvodu bych opravdu moc chtěla poděkovat všem čtenářům, ať už těm věrným, kteří se na můj skromný blog pravidelně vrací, tak i těm náhodným, kteří na tento web zabrousili třeba právě teď poprvé..Děkuji vám, že vás mám, protože právě vaše ohlasy, komentáře a vaše nápady mě motivují pokračovat v blogování, více se snažit, psát zajímavější recenze a vymýšlet nové projekty :)
Původní myšlenka byla, že tento blog bude mým útočištěm, kde budu moci vyjádřit své nadšení z nově přečtených knih nebo naopak smutek nad těmi knížkami horšími..Tato myšlenka tu stále je, zůstává, ale s tím rozdílem, že už to není jen útočiště pro mě, ale i pro ty věrné čtenáře, kteří sem občas rádi zavítají a udělají mi radost tím, že nějaký příspěvek okomentují, podělí se se mnou o názor nebo mi třeba právě pošlou vánoční přání :)Všem, kteří tak učinili moc děkuji!

Dnes je poslední den roku, všechny blogy jsou zavaleny hodnocením přečtených knih a celkovým hodnocením uplynulého roku.Na shrnutí těch nejlepších, nejhorších a zkráceně- všech nej knih, se můžete těšit až zítra na Nový rok.Za tento rok jsem přečetla 77knih a na svém blogu jsem zveřejnila právě 77 příspěvků!
Této pěkné matematické náhody jsem si všimla až dnes a kvůli ní jsem dnes nezveřejnila poslední letošní recenzi.

V letošním roce jsem zveřejnila jen 24 recenzí.Jak vidíte- 77 přečtených knih, 24 recenzí- to není úplně nejlepší bilance.A tak tu máme mé první novoroční předsevzetí- upřímně doufám, že se polepším a tuto neblahou bilanci vylepším.Mým cílem je být více aktivní, (nebo spíše- nebýt pozadu? :) a budu se i snažit zveřejňovat meme poněkud pravidelněji.

V letošní roce jsem toho zvládla hodně- založila jsem blog, začala blogovat, odmaturovala jsem a úspěšně tak přežila maturitu, užila si pravděpodobně nejdelší prázdniny v mém životě a pak nastoupila na VŠ :)A právě škola mě hodně zaměstnává a ubírá mi čas, který bych mohla věnovat tomuto blogu, takže doufám, že se mnou budete mít trpělivost, zvláště teď ve zkouškovém období :)

Doufám, že si se mnou ještě užijete spoustu, článků, recenzí a všeho možného i nemožného a já jenom doufám, že se vám to bude líbit a že se ke mě rádi znovu vrátíte.
Všem Vám přeji co neúžasnější Nový rok 2014, ať je ještě tisíckrát, nekonečněkrát, lepší než tento a ať se vám splní všechna vaše přání, ať vás novým rokem provází láska a štěstí, ať vám slouží zdraví, a ať za rok, až budeme opět všichni ten uplynulý rok hodnotit, tak ať můžete opravdu prohlásit, že rok 2014 byl po všech stránkách skvělý, báječný a úžasný!

Užívejte si rok 2014 naplno! :)

Mám vás ráda a Nashledanou příští rok!

Aires

PS: Všichni během dnešní noci udělejte, co byste normálně neudělali..při nejhorším zítra řeknete: "Fuu, to bylo loni!" .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mercy Mercy | 31. prosince 2013 v 18:53 | Reagovat

Všechno nejlepší do Nového roku i tobě! :)

2 Mirinda Mirinda | 1. ledna 2014 v 15:37 | Reagovat

Ta náhodička- 77příspěvků, 77přečtených knih je skvělé skore :)Ale s recenzemi tedy jsi opravdu pozadu :D Nechceš sem dát aspoň seznam přečtených knih a jejich hvězdičkové ohodnocení?
A jinak- všechno nejlepší do Nového roku 2014! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama