Review: Lead Me On

18. září 2014 v 18:17 | Aires |  Recenze
Autor : Lexxie Couper
Série: Heart of Fame, 5.díl
Žánr, tagy: rocková romance, new adult,
Počet stran: 207
Vydavatel: Samhain Publishing, 2014
Anotace:

Egocentrický. Arogantní. Narcistický. Rocková legenda, kytarista, Samuel Gibson má pověst požitkářského a sebestředného rockera, který se rád ocitá na výsluní, a nijak se nenamáhá ji vylepšit. Až když potkává Lily Pearce, jejíž bratr by byl perfektní nový zpěvák pro jeho kapelu, rozhodne se své chování změnit.

Poté, co Lily shlédla, jak svět rockové muziky jejího bratra vtáhl, sežvýkal a zničeného vyplivl, už nemá žádné pochopení pro bohémské rockery a jejich životní styl.Ale když potkává Samuela Gibsona, její vlastní tělo ji zrazuje.Musí bojovat se silnou přitažlivostí k Samuelovi, který je symbolem všeho, co na rockovém světě nenávidí.

Lilyino srdce roztává, když poznává první záblesky Samuelova skutečného já. Ale může se smířit se svými city k Samuelovi, když ví v jak odlišném světě žije?

Upozornění: Buďte připraveni na sex, drogy, rock 'n' roll a na vytrvalé svádění. A na žal. Vzhledem k tomu, rockové hvězdy zřídkakdy hrají podl pravidel..

HODNOCENÍ: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Lead Me On je pátým dílem série Heart of Fame.V každém z dílů série se můžete potkat s jedním ze členů skupiny Blackthorne.

V této knize se setkáváme s kytaristou Samuelem Gibsonem.Hlavní zpěvák Nick ze skupiny odešel, a tak je potřeba za něj sehnat náhradu.Volba padne na mladého a nadějného Eugena Pierceho.Samuel se vydává do San Franciska najít zpěváka, ale nachází i lásku..

Lily Pearce nenávidí rockovou hudbu a vše s ní společné.Poté, co pozorovala, jak její bratr Eugene neustál život rockové hvězdy a skončil závislý na drogách, je ráda, že se teď dal znovu do kupy a může se vrátit do normálního života. Když ale Eugene dostane nabídku se stát zpěvákem známé skupiny Blackthorne, Lily se děsí, že její bratr znovu padne až na dno.Má obavy, že nebude schopen zvládnout tlak a pokušení, které život slavného zpěváka nabízí.

Lily je odhodlaná se se světem muziky nijak nezaplétat, ale dojde k tomu, že má dělat průvodce po městě Samuelovi Gibsonovi.Je si jistá, že bude nenávidět každou minutu s ním, ale současně s tím, jak začne odhalovat jeho pravé já, se do něj i zamilovává.A Samuel dělá, co může, aby jí ukázal, že není zhýralý kretén, jako ho líčí bulvár.. Dokáže Lily přesvědčit, že ona není jen jeho dalším zářezem, ale že ji doopravdy miluje?

Chtěla jsem si přečíst nějakou rockovou romanci a náhodou jsem narazila zrovna na knihu Lead Me On.Předchozí díly jsem sice nečetla, ale nijak mě to neomezilo.Série se dá číst i jednotlivě.Neodradila mě ani podivná obálka.A vše co jsem si od knížky slibovala, jsem dostala.Charismatického rockera.Romantiku a náhled do světa slavných..

Lily je sympatická hlavní hrdinka.Je chytrá, nezávislá a má hromadu předsudků.Ale je loajální a chrání svého bratra.Nechce zničit jeho šanci na životní sen, ale bojí se, že neodolá pokušení.Sama má ale velký problém odolat Samuelovi Gibsonovi.

Samuel je také sympaťák a svádí sám se sebou těžký boj, když se snaží ukázat to nejlepší co v něm je.Chce zapůsobit na Lily, která z něj dělá lepšího člověka.

I když nemá žádnou velkou a jedinečnou zápletku, kniha se mi líbila.Sice patří spíše mezi průměrné kousky, ale je v ní několik prvotřídních scén, které mi vykouzlily úsměv na tváři.Mezi Lily a Samem to pěkně jiskří a v knize je taková ta správná romantika i pár postelových scén.Knížka je poměrně krátká, takže se čte rychle a nejsou v ní nudnější pasáže.Jestli máte rádi rock, lásku, kde se protiklady přitahují a chuť na nenáročnou oddechovku, může to být kniha pro vás.

HODNOCENÍ: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama