Random Reads (3)

3. prosince 2014 v 20:03 | Aires


Nedávno mě zaujalo nové meme pořádané imlovingbooks.com. Podstatou Random reads je, že vám generátor na stránce random.org náhodně vylosuje číslo, odpovídající číslu knihy na vašem wishlistu na Goodreads .

Salt (Salt, #1)Je tu mé třetí losování knížky naslepo.Minule mi padla kniha Salt od Danielle Ellison.Z obálky jsem byla mírně rozpačitá, ale naštěstí se pod ní ukrývá skvělá paranormální romance.Kniha byla čtivá, nechyběla v ní láska, akce ani magie, protože hlavní hrdinka Penelope je čarodějka, která přišla o svou magickou sílu a teď se jí snaží získat zpátky..Kniha se mi líbila a více se o ní můžete dozvědět v připravované recenzi.


Na seznamu knih, které si chci momentálně přečíst v angličtině je momentálně 40 knih. Při dnešním losování mi padla kniha č.13 - Netherworld od Lisy Morton.

Netherworld (The Chronicles of Diana Furnaval, #1)V devatenáctém století ve viktoriánské Anglii, mladá vdova Diane Furnaval zjistí, že zdědila mnohem víc než jen majetek svého zesnulého manžela. Furnavalové totiž už po staletí slouží jako ochránci nadpřirozených portálů roztroušených po celém světě. Diane teď musí nahradit svého manžela a stát se strážkyní.Když z podsvětí začnou přicházet démonické bytosti, Diana si uvědomí, že se schyluje k válce, a že ona musí být tím, kdo se pokusí jí zabránit.

V doprovodu mladého čínského námořníka jménem Yi-kin, jejího kočičí strážce Mina, a tajemný učenec, Stephen, se Diane pokusí zabránit apokalypse a vyřešit záhadnou smrt jejího manžela.

Podle anotace to vypadá na zajímavou historickou fantasy pro dospělé.Nic podobného žánru jsem ještě nečetla, takže jsem na tuhle knížku opravdu zvědavá.A zrovna teď přemýšlím, jestli vyšla i nějaká historická urban fantasy i v češtině..Na žádnou si teď nemůžu vzpomenout, napadá vás nějaká?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama